Keresés

Részletes keresés

csinnnKA Creative Commons License 1999.06.02 0 0 250
Köszöm-köszöm! (elismertséget besöprő, boldog meghajlással)
Előzmény: lady (249)
lady Creative Commons License 1999.06.02 0 0 249
HA-HA-HA!!!!!!!!
csinnnKA Creative Commons License 1999.06.02 0 0 248
Drága Egyetlen Rettenet!
Ne játszd már el ittend a halmozottan értelmi fogyatékost, mert nem áll az jól neked. Tudom, hogy tudod, hogy nem kaptam kedvet a szájsebészethez (pfúj, ez kéne még csak, hisz a 2 héttel ezelőtti traumát még most sem hevertem ki)... csupán a szavakat kapkodom ki Lady szájából. Egy dolog felől pedig megnyugtathatlak: ha olyan perverzió törne rám, hogy szájacskákban akarnék turkálllllódzani, elsőként a Te csípős nyelvedet tépném ki. Bizomány! Úgyhogy jó lesz, ha vigyázol a szádra! ;-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 247
csinnKa!

Jajj de kínos! Ez a Rett-ttenet nem érti a szájban turkálást :-))

Rettenet,
csinnKának meg van engedve ;

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 246
Akkor ezek szerint kedvet kaptál a szájsebészetre, hogy a Lady szájában turkálsz.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 245
csinnnKA,
megteszed ezt TE helyettem! :-)
A kritikus férfinál csak egy kritikus nő kegyetlenebb. :-)))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 244
Rettenet!
Hess! :-)

Lady! :-*
Neked a szót, nekem meg a varratokat vették ki a számból. ;-)

Arabella! :-*
Hát... amióta átköltöztünk az Indexre, azóta én sem láttalak! :-)

Kedves Gyötör!
1. még szép, hogy nagy az egyetértés! ;-P
2. olyannyira, hogy még veled is egyetértek... abban, hogy a szélsőségekre jellemző a deviancia bármely típusú megnyilvánulása.
3. de mi a helyzet a férfi(úi) anyagiasság szemlélet alátámasztásával?
Emeld már ki azt is léccike! ;-)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 243
Hölgyeim,
nagy az eggyetértés! :-)
Amit csinnnKA leírt a különböző társadalmi rétegekről - az általános társadalmi konvenciókhoz kevésbé kötődő elemekről - , az szólhatna akár a drog használatról vagy bármilyen deviáns megnyilvánulásról! A különbség: az önként vállalt az anyagi érdekeltség. És igenis, ebben a szakmát döntően a nők művelik.
Megjegyzem a prostitúció különböző megnyílvánulásait - nem az utcait, bordélyházit - kívántam kiemelni, a női anyagiasság szemlélet alátámasztására.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 242
CsinnnKA!:)))))
Rég láttalak!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 241
csinnnKa kedves, a számból vetted ki a szót ;-))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 240
most mér? már majdnem sikerült elsűlyesztenem amikor valami dőre egyén újra felhozta. hát tehetek én róla?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 239
Rettenet!
Hess! :-)

Gyötör!
Szerintem a Törzsasztal ezer és egy topicjában visszatérő (de legalábbis fel-felbukkanó) téma, hogy aki kihasználja a másikat, az qrva. Vannak fokozatok: okos q..., buta q..., büdös q..., mocskos-szemét q... Vannak hozományvadászok, akik csak azért vesznek el egy nőt, mert a nőci (aki ráadásul olykor még ronda is) nagyságrendekkel gazdagabb nála. A pitiáner kisstílű hapsinak már az is elég, ha a csajnak van kéglije, ahová beköltözhet az albérleti szobácskájából. Akkor most ő hímringyó?! Persze, hogy az, és ennek megfelelően mindenki megvetéssel fordul felé (vagy fordul el tőle): "micsoda szemét strici".
Egyébként valami rémlik régről, az ELTE-s pszichológiai előadásokról, hogy zömében a nagyon csóró és a nagyon gazdag rétegekből kerülnek ki a női-férfi qrvák. A csóró ugyanis rohadtul vágyik, áhítozik a gazdagságra, a gazdag meg még sokkal többet akar, mert tudja, hogy amúgy önálló életre alkalmatlan, képtelen beosztani a pénzt, ergo nem tudna szegénye(bbe)n élni. A középréteg (mintegy arany középút) vágyik ugyan a pénzre, még lottót is vesz a nyomorult, álmodozik, de sokkal tisztességesebb annál, hogy pénzért "eladja magát". Ez van! (lehet megint hörögni, hogy általánosítottam... de szerintem enélkül nem megy)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 238
CHnak!
Ha még itt vagy és kiváncsi vagy a véleményemre.
Szerintem tudakold meg telefonon valami irodából, ohgy mennyi lehet a jegy erre a koncertre. Aztnán vigyél magaddal legalább annyi pénzt.
Amikor meg találkoztok, ( nem rögtön az elején) kérdezd meg tőle, hogy mennyivel tartozol ( mármint a jeggyel kapcsolatban).
Ha hebeg habog, akkor fizesd ki, mert ő sem tudja, hogy szabad-e, kell-e ilyen "áldozatot" hoznia rögtön az elején. Ha nem ,akkor mond azt, hogy ezt te nem szeretnéd, hogy kifizesse neked. Neked az a fontos, hogy együtt mehettetek a koncertre és hogy biztos lesz még alkalma majd késöbb :) hasonló jó tettekre.
Csók: Arabella
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 237
csinnnKA,
Az első pontod ült, tényleg modortalan a megfogalmazás.
Második: volt egy régi topic - Mikor kurva egy nő?, vagy valami ilyesmi.
Azt hiszem ilyen megfogalmazás alakult ki a végén: ha a nő, kihasználja a ffit, v.milyen anyagi, társadalmi vagy hatalmi előny megszerzéséhez.
Szerintem az a nő is hibás- anyagias-hátsó szándék vezérli, aki hagyja hogy a szerencsétlen krapek csak rá költsön, sőtt élvezi a helyzetet, miközben a ffi-t hülyének tartja.
Három: Az ilyen nő ne várjon hűséget. Ő nem társ, max házi prostituált, a féltékenysége piac-féltés. :-)

lady, kedves :-)
a világ nem ma lett anyagias, mindíg is az volt mióta megvan a magántulajdon. Pl: Nagyapám az annó-annó hadseregben volt katona. A nősülési engedélyt akkor kapta meg, mikor nagyanyámnak bizonyítottan összejött a hozomány és be tudta mutatni az előírt stafírungját.
A kérdés az, hogy ma miért fokozottabb ennek megjelenése a nőknél?

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 236
ennek mindenki felettébb örült.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 235
bcsi,
A válasz : mert anyagias a világ is, amiben élünk...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 234
Rég jártam erre, de örülök, hogy még mindíg nem dőlt el a kérdés......
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 233
RIC,

köszönöm, úgy lesz! Remélem!:)))

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 232
Kedves ch.

Menj érezd magad jól .
Ha jó fej a fiú megéri majd neki is ha meg nem az már téged ne izgason.

Buli van.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 231
Arabella,

köszönöm jó kívánságaidat, rám is fér. A korábbi rossza tapasztalataim miatt már óvatosabb vagyok, erre ismét itt egy dilemma! A hétvégén megismerkedtem egy fiúval, beszélgetünk erről-arról, szóba került a csütörtöki Metallica koncert is. Említettem, hogy szeretem a zenekart, erre meghívott. Tisztában vagyok azzal, hogy nem két fillér a belépő, sőt ez lesz az első randink. (Telefonon azóta minden nap beszéltünk, de nem tudunk máskor találkozni, csak aznap.) Még az is zavar, hogy milyen lesz a viszontlátás, nemhogy ilyen helyre hív. Elképzelésem sincs, hogy megengedheti-e ezt magának, vagy csak a kedvemben szeretne járni.
Fizessem a jegyemet? Nem fogja ez megbántani, ha visszautasítom a meghívását, esetleg megkönnyebül?
Jobb lett volna egy sima kis "sétás-randival" kezdeni., de így hozta a SORS.
Ennyi lesújtó vélemény (fiú-vélemény) után már magam sem tudom, mi lenne helyesebb!
Majd kiderül!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 230
most itt birkózol? ejnye, nem lesz ennek jó vége.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 229
Rég jártam erre, látom, a helyzet nem sokat változott. :-)

Kedves tamas_riaga!
Őszintén szólva nem nagyon csodálom, hogy hozzászólásod nyomán lady ilyen kirohanásra ragadtatta magát. Ugyanis...

1x A "hozzászoktattuk őket" fordulattal mindössze annyi a gondom, hogy nagyon megalázó. Nem minden nő qrva, és nem minden nő húzható be abba a sötét skatulyába, ami itt közkézen ("közszájon") forog. "Őket": kiket?! Az ellenséget?! Nem kéne ilyen magas lóról beszélned a női nemről, mert magasról lehet ám jó nagyot esni (pláne arccal a föld felé!).
2x "Anyukám most már pihenj egy ici-picit". Igen, sejtem, hogy mire utalsz: sok lány egyszerűen hozzászokik a "jóhoz", és követeli magának. Van olyan férfikollégám, aki -csórikám!- a fele fizetését rákölti a naccccságájára, nehogy a csaj xarrágónak tartsa. De ő alakította ki így. Ő villogott a hetente kétszeri éttermi vacsorameghívásával, az ajándékokkal, mozi, színház, parfüm, olykor egy-egy ruci. Csak hogy lássa a csaj, neki mennyi pénze van, meg hogy ő mennyire nem sajnálja. Most meg rinyál, hogy a csaj a húst lerágná a csontjáról. Hát... ha ilyen hülye, meg is érdemli. Vagy talán attól fél, hogy a pénze nélkül nem kellene? Ha komolyan ez a helyzet, akkor nagyon ciki lehet neki! :-/

3x Ha úgy kezelsz egy nőt (ha úgy tetszik, egy emberi kapcsolatot), mint egy "investmentet", akkor ne csodálkozz, ha fikarcnyi érzelmet sem kapsz a pénzedért. A félre-kutymutyról meg egészen lesújtó véleményem van még 20 éve házasságban élőknél is, de független, "szabad", csupán együttjáró párocskánál számomra érthetetlen a félre-kutymuty... különösen morálisan!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 228
CH!
Drukkolok neked!
És kívánom, hogy mindenki legyen olyan elégedett a sorsával, mint én.
(csak zárójelben jegyzem meg, hogy minden közeli ismerősőm azt mondta, hogy ezt most már "meg is érdemeltem":) )
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 227
Ha a kollégám vagy véged.. :-)))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 226
Kedves lady, aki Szilvi a szilikon völgyből , :-)
Némi igazságcsírát vélek felfedezni tamás-riaga felszólamlásában - bár a stílus vitatható - az elkényeztetésetekre és a férfaik engedékenységére vonatkozóan.
Személyes kontaktus a következő Talin! OK?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 225
Kedves Gyötör!
Ne gyötörj már Te is! :-)
Anyukámtól annyit tanultam hogy észnél legyek, ami nem jelenti a full anyagiasságot. Nem is hagyom hogy egy ffi így beszéljen, és kezeljen, mint a lenti hozzászóló. Abban is van valami, hogy ha egy nő ezt hagyja, akkor az meg is érdemli.
Cosmo? Engedd meg hogy egyszer találkozzunk, majd meglátod. ;-)))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 224
Kedves lady,
a női anyagasságod bizonyítva látom az előző hozzászólásod alapján. :-)
De visza az eredeti topiccímhet: miért vagy pl Te ilyen?
Ezt tanultad a Cosmo-ból? Vagy anyutól?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 223
Drága tamás_riaga!
Mi az hogy hozzászoktattuk Őket? Kik vagytok Ti? Vagy inkább Te? Te vagy az Atyaúristen? Minenesetre nagyon 'lazában' nyomod a dumát, de Te megérzésem szerint az a típus lehetsz, aki a suhogós jogginghoz felvenné a makkos cipőt ha egy nő nem tiltaná meg . Ezen kívül az ilyen stílusú palikkal szoktam azt csinálni, hogy kihasználom addig ameddig jól esik, és utána lekoccoltatom.
De vigyázz, nehogy deficites legyél két mozijegytől!

No ennyi meg ehhezzzzzzzzz

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 222
Szerintem ebben mi pasik vagyunk a hibassak. 1x is azert mert hozzaszoktattuk Oket. 2x miutan mexoktak mi balfekek nem vagyunk kepesek aszmondni, hogy anyukam mostmar pihenyj egy ici-picit. 3x En spec kb. ugy kezelem esztetet, mint egy investmentet es emiat ugyi az ember egyre kesobb, egyre kevesbe akarja felszamolni a befekteteset. Erre persze lehet megoldas a felre kutymuty alkalmazasa, de hat mi se leszunk fiatalabbak.

No ennyi ehhezzzzz
ToM

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 221
Miert?

Mert minden no egy kurva, csak a penzed kell nekik, hogy vasarolni jarkalhassanak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!